KOLTUK ALTı KARARMASı KREM TEMEL AçıKLAMASı

koltuk altı kararması krem Temel Açıklaması

koltuk altı kararması krem Temel Açıklaması

Blog ArticleBeklediğiniz sonuca ulaşanne kadar sabırlı olur ve “İşe yaramıyor!” diyerek henüz henüz başında iken pes etmezseniz, bembeyaz ve sergilemekten çekinmeyeceğiniz koltuk altlarına mevla olabilirsiniz.

Dirim alanlarınızda istediğiniz tarzda konforu ve estetiği bir araya getiren birbirinden şık koltuk takımı seçenekleri mimarlarımız ve tasarım ekibimizce mutasavvertır.

Bu karışımı koltuk altınızda kararan bölgeye 5 dakika sürecek bir masaj ile sürmeniz, elden ardından ılık deniz ile temizlemeniz kifayetli olacaktır.

Patates: Patates saf bir renk açıcıdır. Koltuk astınız derunin uygulayacağınız iki şekil vardır. Birincisi; bir dilim patates yardımıyla koltuk zirınızı ilkokuler an ovun.

Bunun taliı rabıta ise mantar hastalığı, kadife deri üzere cilt hastalıkları, hormonal bozukluklar, bazı önlemlar, nadiren birtakım cilt kanser tipleri de leke ve kararmaya saik olur. Koltuk altı kararmasının nedenleri ekseri şu şekildedir;

Aynı aksiyonlemi rendelenmiş patatesin suyuyla da yapabilirsiniz. İşlem sonrasında koltuk altınızı sıkı durulayınız.

Cildi hassas olanlar koltuk altı beyazlatma uygulaması kucakin patatesten faydalanabilir. Doğal bir nitelik açıcı olan patates suyunu koltuk altlarınız sinein dü şekilde uygulayabilirsiniz. Bir dilim patates ile koltuk altlarınızı ilkokuler zaman boyunca ovup ardından yıkayın.

Haberturk.com versiyon sayfalarında paylaşılan tüm yorumların kanuni sorumluluğu yorumu karşılayıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan sorumlu tutulamaz.

Patatesler bile natürel beyazlatıcılardır. devamını oku Santimantal cilde mevla olan insanlarda limonun asitli bünyesı cildi tahriş edebilir. Lakin patateste kâin asit cildi tahriş etmez. Cildi beyazlatmak bağırsakin patates şu şekillerde kullanılabilir:

Secret Key Snow White Tasarrufı; kremi spatula üzerine ya da elinizin arkasına bir miktarda cebinız. Kremi cilde nazik bir şekilde uygulayın ve kolayca emilmesi kucakin yumuşakçe cilde masaj dokuman.

Salatalık: Lakırtıın salatalık dilimlerini mutlak ve dilimleri koltuk altlarınızın hararetli bölgelerine sürün. 10 an sonra koltuk altlarınızı dargın suyla durulayın.

Aloe vera yaprağını kestiğiniz bugün deruninden bir jel akar. Bu jeli koltuk altlarınıza sürerek güzelce masaj bünyen. Jeli çıkartmak yüküm gelirse doğrudan ortadan kesilmiş yaprak ile de koltuk altlarınızı ovabilirsiniz.

eczacida hatta demisti gunes lekesi kahverengi lekelere cok dobra geliyor sanarak benim diger ilac lekelerimi yok ettigi icin bu burada ilaca lazım duymamistim dursun lazim olursa kullanirim o dönem

Lakin bunun karınin ilk olarak portakal kabuğunun güneş ortamında kuruması gerekir. Kurumuş portakal kabukları toz haline getirilerek mazot yahut gül suyu ile karıştırılmalıdır. Bu şekilde krem haline getirilen karışım koltuk altına güruhlmelidir. Koltuk madunında kestirmece 15 veya 20 zaman bekletilmelidir. Henüz sonrasında ılık deniz ile temizlenebilir.

Report this page